Prosinec 2012

every day im tumbrling

29. prosince 2012 v 19:38 | yuu
no okay, tak menší reklama pro moje super tumbrlíčko, kde jsou ty nejvíc weirdo fotky.

momentálně nevím jak se cítím, možná na hovno, možná unaveně, možná skvěle.mám v tom guláš. ( no do sprostýho slova, ted na me bro vybafnul, dafuq, do prde... le ! )
měla bych se smířit s tím, že jsem citově labilní člověk, kterej ve všem úžasným, skvělým, šťastným, veselým hledá vždy nějakej problém, aby bylo nějaký vzrůšo.ale ne, já se se sebou fakt smířit nehodlám to ještě ne, možná až najdu odpověď na všechny svoje otázky (takže asi nikdy).
do Silvestra zbývají 2 dny a já bych chtěla tenhle rok, tímto koncem roku, se konečně chtěla zbavit té zaprášené minulosti a do nového roku vejít s čistým svědomím, protože vím, že je tady pro mě, že tady pro mě bude.nebojím se, že o něco přijdu, protože mám jeho.věřím mu.
občas mám ten pocit nejistoty, že se vtírám, že mě nemiluje atakovetykecyzamilovanylabilnihoky, ale pokaždé mi ten pocit sebere, nedovolí abych se tak cítila a já? .. já dokážu cítit jeho lásku, to, jak moc mě má rád a nechce abych byla nešťastná.

,, ..try so hard to say goodbye.. ,,

few sentences about past, about the time when i was hurt too much.
buďme upřímní.kolik z vás se smířilo se svou minulostí? asi dost málo, co? celou dobu si říkám, že minulost je za mnou, že je všechno jinak, že jsem šťastná.bohužel to není pravda.

" nevím proč bych se jí měl omlouvat. " - možná, že jsi mi tolik ublížil? možná, že mě člověk, kterého jsem tolik milovala (cca 4 roky o.O) a věřila mu, podvedl s holkou, kterou neznal ani týden?
" kdybych si měl vybrat mezi tebou a Míšou, vyberu si vás obě " - tak toto opravdu nechápu.nemůžeš chovat jeden vzácný pocit, pocit lásky, ke dvoum osobám.kdyby jsi mě doopravdy miloval, vybereš si mě.
-i po tomhle, co jsi mi napsal, co jsi napsal mé kamarádce, jsem tě šíleně milovala. (;_;)
občas si projíždím starý chat s mým exbf (a říkám si, jak jsem mohla psát takové pitchovinky, ale to samý se starým blogem:D) a sometimes mi to chybí, přece jenom to byla moje úplně první láska.jak moc jsem se ho snažila získat zpátky, jak moc jsem žárlila na jeho nový holky, ale nakonec jsem s tím nemohla nic udělat.tehdy mi mělo asi dojít, že je po všem (aneb nikdy nechoďte do vztahu 3x.) a že se mám poohlídnout po nové neprozkoumané cestě, která by vedla ke štěstí a né ke trápení.já se ale pořád ohlížela za ním a trápila se.nakonec z toho všeho jsem udělala strašně moc hloupostí, kterých lituji, nejdou však vrátit zpátky (například tenhle blog byl založen na této 'významné' události.)... a já se s nimi musím smířit (ahojík jizvičky :33 jak na těle tak na duši.)
takže Ondro, děkuji, že jsem s tebou mohla prožít ty krásné chvíle, kdy se na mě tvoje oči usmívaly, i ty chvíle, kdy jsem ti byla ukradená.a snad v těch tvých hnědo-zelených očích byla alespoň kapka smutku, z toho že jsi mě dobrovolně ztratil.děkuji, že jsi mi dovolil poznat ten pocit být milována a milovat.

" .. to bude dobrý, on ti za to nestojí, stejně je to debil. " -tehdy ti na mě snad záleželo.
" nejlepší kámošky navždycky! jednou spolu pojedeme do Ameriky." -jo, nejlepší kámošky, to bývalo.Amerika.ta taky bývala..
"ty vietnamská špíno." -říkej o sobě, že jsi špína.já alespoň neubližuju ostatním svými lži.
-pamatuju si ten moment, kdy jsem od tebe dostala facku kvůli stupidní hračce z kinder vajíčka.nevím přesně jak jsme se zrovna my dvě začaly bavit, ale celkem hodně jsme toho spolu zažily.jak jsme spolu začaly chodit do flétny, jak jsi nikdy nechodila přesně na naše srazy (a z toho se taky vyvinula moje nedochvilnost), jak jsme se obě vybodly na flétnu a začaly hrát na keyboard, na který jsme se stejně vykašlaly.jak jsme spolu kupovaly dárky.byly na in-linech.chodily do kina.fotily se.natáčely videa.chybí mi to.chybí mi ty chvíle, kdy jsme se smály naprostým kravinám, říkaly naprostý kraviny a nedokázaly se dohodnout, co budeme dělat.ta chvíle, kdy jsme spolu jely na naše první vystoupení a byly nervózní a pak si hrály na Eminema a Rihannu (a já dostala falešnej knírek :D:DD).mrzí mě, že mi chybí ty chvíle, ale ne ty, ty jsi se změnila a je mi líto, že k tomu horšímu.stal se z tebe strašnej člověk.svými lži ubližuješ lidem kolem sebe a ty si to bohužel neuvědomuješ.je mi tě líto.
Joggi, snad ještě někde máme ten náramek přátelství.bohužel naše nit přátelství se už přetrhla a zmizela někde hluboko v černé závisti,smutku,lží a nenávisti.dík, že jsi byla ta nejlepší ségra, kámoška, po celých 5 let.

ztratila jsem hodně, důležitých lidí.všichni se změnili k tomu horšímu (nebo snad já?), nepoznávám je.a raději se s nima nebavím, nějak mě asi nezajímá ten jejich trapnej 'SWAG'.
beru to z té (překvapivě) pozitivní stránky, aspoň jsem se zbavila těch falešných osob, které skrývali svoji pravou zhnilou osobnost pod maskou lží (a doufám, že já taková nejsem.).na druhou stranu všechny ty chvíle, kdy jsem se trápila ze mě udělali dokonalou labilní trosku plnou emocí, která nenávidí lidi (fuck you, you fucking bitchezzz.).

-je mi jedno jestli ste černí,bílí bo žlutí.
-je mi jedno jestli ste tlustí bo hubení.
-je mi jedno jestli kluk chodí s klukem, holka s holkou bo kluk s holkou
STEJNE VAS DO JEDNOHO NENAVIDIM :))))
..- ale nejaká ta vyjímka ( jako je Lexin nebo Meis.. ) se najde :-"

tímto se loučím se svou minulostí.už žádné další nitě, stuhy, provazy, které by mě spojovaly s každou kapičkou bolesti.
myslím, že ta zeď v mém srdci, která oddělovala bolest od štěstí, už nebude potřeba.rozhodla jsem se totiž vyjít vstříc štěstí. (které mě s největší pravděpodobností obejde a nechá mě, aby mě sejmulo neštěstí, to znám.ale za zkoušku nic nedám.)

xx. LUCIE ~
P.S.: jo, Kači, dík že ses na mě vykašlala a podrazila asi jako dalších XX lidí.dík, že sem ti mohla věřit, mucq :-*
P.P.S.: poslouchám depresivní songy a vzpomínám na minulost.přesto jsem šťastná, že jsem toho hodně zažila s lidmi, kteří mě asi nenávidí. ^.^

# 12.12.24

25. prosince 2012 v 0:45 | yuu
sorráčik, že to tu vůbec není vánoční, že VŮBEC NIC TADY NENÍ VÁNOČNÍHO, ale tuna kapesníků, prášků a čajů mi fakt vánoční atmosféru nenaladí. (a poslouchání Karla Gotta taky ne.)

nejlepší dárek byly chlupatý ponožky, o který jsem si říkala snad celý podzim,aneb jak zbytečně neutrácet.zbytek byl, uhh, takový jídlový, ale jak to vidím po zítřejší - vlastně dnešní, návštěvě kamaráda, se můžu rozloučit se svým jídlem.

jako každý rok očekávám, že se něco dojebe.no, vlastně, už je to taková moje vánoční tradice. (i bez vánoc dokážu věci pěkně dojebnout.)

kdybych si měla rozložit letošní vánoce, tak začínaly prospaným ránem,proloženým odpolednem a dopolednem, nudným večerem, prosezenou nocí.nejnapínavější, nejakčnější a nejzdramatizovanější byla/je ( jak mám psát o přítomnosti, který byla vlastně v minulos ti.uhh,,) noc.když si uvědomím, že bych svou blbostí dokázala přijít o někoho, koho miluji, tak mám chuť se zabít.kdyby nebylo náhod a kdybych si nevzpomněla, tak bych momentálně asi brečela-což asi dělám.je to moje vina, všechno dokážu zničit (sebelítostná část, u které budu očekávat utěšování - 'to není pravda!blábláblá..' ), prostě asi nejsem ráda, když je někdo šťastnej z vánoc, to jsem ale zlá, nebo mi prostě hráblo z celodenního ležení.díky tomu všemu, si uvědomuji, jak moc mi na něm záleží, že bych dala cokoliv za to, abych mohla být s ním, abych ho nikdy neztratila.a to není dobré.nemám ráda, když mi na někom tak moc záleží, když někoho tak moc miluju, protože vím, že mi i přesto všechno ublíží.a já samozřejmě nechci, aby mi ublížil, aby mě opustil, teď už totiž vím, že bez něj nedokážu normálně fungovat, jsem jako králíček duracel a on můj zdroj energie.(ale zas tak rychle běhat neumím.) ztratit ho?nechat ho odejít?na to jsem moc sobecká a bojím se o sebe, bez něj skončila bych jako láhev vína, která omylem upadla jejímu majiteli vedle popelnice a roztříštila se o zem na milion malých ostrých střípků.

zajímavý byl taky večer, kdy jsem konečně dokázala být upřímná k jedné holce, která se samozřejmě naštvala, že jsem jí řekla pravdu.zajímalo by mě, jak by svět vypadal, kdyby existovala jenom pravda.whatever, aspoň mi spadla další věc ze srdce, aspoň ví, co si o ní myslím.. a aspoň je kamarád rád, že je to mezi nima okay.bohužel, zase jsem to odnesla já.ta pravda bolí,co ?

právě teď jsem stále vydeptaná (viz.4. odstavec), a nedokážu se z toho tak nějak vzpamatovat, uuuh.nevím co mám dělat.
nesnáším vánoce.
rodina pohromadě? ...blbost.
tak šťastné a veselé.
xx.yuu
P.S.: pokud se už neozvu, nejspíš jsem skončila zadušená pod hromadou kapesníků, která převyšuje i Mount Everest.

[Edit , 12.12.25, 1:02; nedokážu uvěřit, že zbytek noci strávím psaním komentářů, typu 'veselý vánoce' + ucpanej nos.]

12.12.13. Vídeň ~

24. prosince 2012 v 15:37 | yuu |  art.
noo, takže fotky z vídně, konečně se po dlouhé době nudím a prohrabávám fotky :-D
moc toho neuvidíte, snad jenom faces mah kámošů :-"

_ benzínka á la zastávka, prostě se tlem něčemu, co není vůbec vtipný, why nooot :D

_Jouí? proč jsi celá v červeným? ty máš krámy? :D

_blalálákrálvájrj ~ můj nejroztomilejší ňuňatej nejlepší kámojdík Maruška :-* :D

12.12.20

20. prosince 2012 v 21:00 | yuu
achjo.
mrzí mě, že začínám nesnášet rodiče, že nemám chuť jít po škole domů.
dnešek měl být skvělej.
začal strašně, končí strašně ..
dneska odpoledne jsem byla u Máry, dívali jsme se na LOL, pili u toho kakao s marshmallow a coca colu, měli voďára, jedli cookies, popcorn, arašídy, opékali marhsmallow, pletli náramky .. a celou tu dobu jsem stejně měla ten blbej pocit.. pořád ho mám.
od minulýho týdne je všechno divný ,,
nebo spíš, nikdy jsem si nemyslela, že bych se zase.. -
- mohla řezat.
:[ zapomněla jsem, že to štípe, daaamn .D
ty depky už fakt mrdám .

xx.Lel/yuu.
P.S.: třídní dneska málem hodila tlamu ,,

12.12.15

16. prosince 2012 v 20:54 | yuuki
heh, včerejšek byl božskej [jakože odpoledne a večer a ták :-" ] <33333333333333333333
miluju hoo<3 ^^

Green Day-Wake me up when September ends

15. prosince 2012 v 11:15 | yuuki
achjo.
kdo by řekl, že zase skončím na antidepresivách a na 'Béčku' ._.
mám pocit, jako kdyby se rok 2010 zase opakoval, jako kdyby tu byl zase ten samý důvod proč jsem si založila tenhle blog.ty pocity, ty chvíle smutku, je to skoro to samý.co víc chci, půl roku jsem byla šťastná a teď .. teď už nejsem.
začínám být fakt senilní, to je strašný.:D
ve třídě se tak nějak bavím se 4mi lidmi, takže je to taky fajn, když 1 chybí, 2 jsou naštvaní a já se bavím jenom s jednou kámoškou, whatever, aspoň jsem si uvědomila, kdo je kámoš (ryba).ne-e, melu kraviny :D jsem ráda za to, že se bavím s tak málo lidmi, protože vím, že jim můžu věřit.a když už jsme u té důvěry, tak si říkám, že jsem nějak moc začala ostatním věřit.a s tím končím.nevím co mě to popadlo, že bych byla zase tak naivní? (cituji Máru: ' já chci být naivní, aspoň jsem potom šťastnej ' :D) já nechci být zaslepená falešným štěstím a radostí, ale taky nechci aby si ostatní tak nějak dělali starosti, takže ... -I'm better off on my own ..
be happy.
xx.yuuki ~
P.S.: asi jsem neměla žrát tolik prášků, teď je mi blbě :[

řetězák no.1 -aktualizace z 5.4.2012 :D

13. prosince 2012 v 23:14 | yuu

1: Oblíbené dívčí jméno? Natálka
2: Mám sourzence? 2 křečky, 7 rybiček ( z toho 2 R.I.P.) a prasátko - bráchu :)
3: Jsem oblíbený? strašně, každy chce muj autogram :333
4: líbí se mi někdo? joooo :D
5: Sem ve vztahu? chodím s imaginárním člověkem z budoucnosti ^^
6: Sem štastný? joo, tak moc, že bych štěstím skočila z eiffelovky.
7: Zklamal sem se už v někom? yeeeep :3
8: Mel sem výčitky Svědomí? ne.si to zasloužili :D
9: oblíbené číslo? 13 :D
10: Oblíbená barva? černá,černááááááááááááááá
11: jakou písničku sem poslouchal naposledy? :? ... BIGBANG-Monster :D
12: jsem na fb každý den? co to je :O
13: Sem se sebou spokojen? dej mi jídlo
14: PoZnám takového člověka, který je do mě zamilovaný? medvídek Pů a nasrané prasátko :3
15: Mám piercing? nope
16: Mám tetování? nope - chci jídlo :(
17: Zima nebo léto? jaro.
18: Jaro a nebe podzim? léto
19: Je takový člověk, kterého nenávidím? nesnáším lidi, co z toho plyne? :(:D
20: Jaké barvy mám očí? takový no.. očovitý
21: Co dělám ráda? spím
22: Moje nejoblíbenější pohádka? Na vláskuuuuuuuu .. ~ Mrtvá nevěsta:3
23: Kouřím? nop
24: Jaké barvy mám vlasy? nevím.jsou trošku hnědý-červený-černý+skoro špinavě blond melír :D takže mám wtf hair
25: Kdy mám svátek? dneska:D
26: Kdy mám narozeniny? 20.4
27: Moje nejoblíbenější čokoláda? Nutella!
28: Mám domácí zvířata? bráchu :D
29: Oblíbený film? LOL. Remember me. The last song. Never back down
30: Jsem žárlivý tip? ale joo :D
31: Vím udržet tajemství? možná :D
32: Jméno nejlepší kamarádky / kamaráda? mám ráda 5 lidí .. :D
33: Chybí mi teď někdo? jo :[
34: Jaké barvy mám mobil? hnusné
35: Oblíbený parfém? jehooo. nebo to je aviváž?:dDDD
36: Jaký mám mobil? sračkovej :D
37: Moje první básnička? něco s hříbkama a lesem to bylo
38: Název mé první básničky? něco s hříbkama a lesem nevím co.:D
39: Oblíbený alkohol? Zelený čaj.
40: Kterou barvu nemám rád? oranžovou.
41: Bydlím v domě nebo v bytě? bydlím doma,no :D
42: Pro koho bych i zabíjel? pro sebe :( a pro zvířátka
43: Mám počítač nebo notebook? netbk
44: Proč mam facebook? wtf?
45: Počáteční písmeno křestního jména? JSEM VUL
46: Miluji stříbro? jj
47: Oblíbené jídlo? jídlo
48: Udělal jsem už něco v hněvu co jsem litoval? jsem hnusná :D ne, nelituju toho.možná něčeho:D
49: Hrabe mi často---> hrabu listí
50: Jaké plemeno psa mám? nemám :(

51: Jakého psa bych ještě chtěla? zlatý retrívr a bude se jmenovat Mareček.D:DDD
52: Bude kniha z mých básniček? jasnýd.dDDDDDD z mých básniček.DDDD o hovnohlavu .dDDD žejo.d:DDD
53: Mám práci? co to být?
54: Udělám na facebooku událost v novém roce? jasnýd:DDD budem bobovat na Marsu :DD
55: Velmi dobrá / ý kamarádka / kamarád, kterou jsem poznal na FB? uhm ... Le Xinka :3
56: Byl jsem už v zahraničí? jo :D
57: Čeho se bojím? je toho hodně
58: Chodím na facebook přes mobil? to být mobil co?
59: Od kdy mám internet? od roku 978př.Kr. :D
60: Kdy má narozeniny můj nejlepší kamarád? 14.2.&11.10
61. Miluju někoho? :33333333
62: Jaké jídlo mi nechutná? guláš,puding :D
63: Je takové zvíře kterého se bojím? pavouci,ptáci,rybičky,křečci,morčata,psi,myši,medvědi,puma,gepard etc... :D
64: Oblíbený květ? tulipááááááááááááááááááááááán tulitulitutuliiiiiii.:DD
65: Oblíbené chlapecké jméno? Matyáš, Ondra .. uhm .. nevím :D
66: Jedno tajemství. jsem holka!
67: Jakých lidí nemám rád? wtf?:D
68: Miluji Horrory? :'(( jo! třeba Bob a Bobek jsou strašně strašidelní.. já se jich vždycky bála.:D sarkasmus.
69: Věřím na duchy? jsem duch a šmíruju lidi na záchodech
70: Stala se už taková tragédie na kterou nikdy nezapomenu? ne
71: Čeho jsem se nejvíce bál v dětství? rodičů
72: Mám takového kamaráda na kterého se vždy můžu spolehnout?anooo')
73: Piju kávu? jooo.
74: Kdybych byl milionář co bych dělal z penězi? všechno bych vykoupila:DDDD a vy byste byli nasraní.:DDD
75: Jde mi o vzhled nebo o vnitřek? nevím :D momentálně mám vygumováno :D
76: Na co se podívám jako první na klukovi ? xD jsem slepá, takže vidímrozmazaně:D
77: Koho si vážím nejvíc ze přátel na facebooku? wtf
78: Pomohl bych i neznámé osobě? bojím se dětí :DDD
79: nadávám? vůbec,vole.:DDDD
80: Maluju se? jo.. jenom mi nejdou nakreslit oči.. to pak musím vždycky gumovat skicák..:D
81: Co je nejdůležitější na světě? zvířátka
82: Co je nejhorší na tomto světě? lidi!
83: Jaké známky mám ve škole? dojebané
84: Slunce nebo měsíc? Mraky :)
85: Hraju na nějaký nástroj? už né..:)
86: Chodím na nějaký tanec? chodila
87: Přemýšlel jsem už nad tím, že si smažu účet na FB? jako bankovní účet?:O ten nemám!
89: Blondýna, hnědovláska nebo černovláska? nejsem na holky, aspon o tom nevím:D
91: Když jsem poprvé viděl Titanic plakal jsem? ne.:DDDD já u toho usnula:D
92: Jaké barvy mám tričko, které mám právě na sobě? batikovaný:D
93: Jaké barvy mám gate, které mám právě na sobě? černý tepláky:D
94: Mám v pokoji květ? takovej umělej tulipán, kterej se hýbe pod světlem:DDD
95. Oblíbený seriál? anime:D
96. Oblíbená knížka? je jich hodně..
97: Lidé kterých znám od školky? bych zabila, postřílela, fakt takoví čůramrdáni.
98: Mám v pokoji plakáty? Jooooo.:D
99: Udeřil jsem už někoho? jo.dDDDDD bráchu sem vzala židlí po zádech :DDDDDDDDDD
100: Snadno přijdu do rozpaků? co to znamená?:DD

xx.PRO LEXINKU :D MOC SE TOHO NEZMENILO :D XX.YUU

My heart will go on .. ~ Sungha Jung

12. prosince 2012 v 22:05 | yuu
já už to jebu :)
nemám náladu omívat to samé dokola .. -.-
-> škola, rodina, všechno mě štve, heh.
... btw, od LeXi jsem dostala boží dopis+tučňáčí čepičku ^^
aspoň mi to na chvíli zvedlo náladu. :)

xx.Lel
P.S.: z naštvané nálady se dostávám do smutné :[
P.P.S.: zítra jedu do Vídně :3 :( :3

HUMUS, SBOHEM!

11. prosince 2012 v 20:30 | yuu.
pitchooo :D
tak nejlepsi, jak tridni vcera ' HUMUS! SBOHEM! ' (kdyz se jedny kravky bavily :-" ) a pak si jeste 10 minut balila ucebnicééé :DD

huh, jdu se učit děják [5 stránek :3 ~ učím se z minimobilu, na kterým mám vyfocenej děják, juuu:D]
zítra na 9 , zavidte :-*
a pozitri Vídeň<3 hhh ...
a sobotu s Nííím ^^ :">
_____________________
lol, na snídani si zítra dám pizzu :D :P

achjo, ta chvíle, kdy byl ještě podzim a ono bylo -5°C .. a já se procházela v tílku a šortkách :D .. a teď bych umrzla :[ (aha, já debil :D)
daaaarky, potřebuju ti napsat dopis :[ (Alexii :-*)

Hakunaaa Matata , means being happy :)

10. prosince 2012 v 18:20 | yuu:D
haha, :-D
Yawniny články mi poslední dobou zvedají náladu :-D
právě jsem si pročítala svůj deník, který byl nenormálně položen pod stolem, vypadalo to, jako kdyby si ho četla máma. :D Nakonec jsem si pročetla svůj depresivní zápis z 1.12 :-D to bylo sobota,, - asi.:D
A pak jsem došla k takovému tmavému textu a je tam napsaná včerejší noc (a jakože wtf, vůbec si nepamatuju, že jsem to psala :x).. a vůbec si nepamatuju, že bych brečela - jak je to tam napsané.Myslela jsem si, že jsem to psala kdysi dáávno , např.: minulý rok.Haha, poto otevřu chat a vidím, jak jsem psala samé kraviny.A pak blik, cvak a včerejší noc se mi začíná objevovat.Taakže, na sračky jsem opravdu nebyla, to vím jistě :D ale proč jsem brečela, nemám ponětí :D - nakonec jsem (promiň Yawní :3) poslouchala do půl 1 na mámině mobilu (ukradla jsem jí mobil a byla na YT 3:> ) poslouchala 1D a přitom zase brečela :D já se nechápu, já fakt končím :D (už asi po X)
Dnešek byl vcelku zajímavý.Začalo to tím, že jsem půlhodiny (5 minut) kulhala k papírnictví (který je btw, asi 5m od gymplu :D), kvůli sešitu do matiky.Pak jsem přišla do šatny a tam samozřejmě Mára.A první co po mně chce je, abych s ním šla k němu domů pro jeho peněženku (cca 30m od gymplu, se má že bydlí blízko školy).No, a díky mé superrychlému kulhání skoro nestíhali :-D nakonec jsem stihli začátek 1. hodiny.Pak bláábláábláá... nejlepší na dnešku byla ta chvíle, kdy mi kámoška řekla :,, Luci!! Nebuď hodná, to se k tobě nehodí! " :D haha, a nemyslela to sarkasticky.^^ takžeee :-" začínám být hodná, bacha na mě :D jo, a taky jsem byla s holkama ve studovně,kde byly nějaký holky z vyššího gymplu,a my jsme se pořád bavili o Korejcích a ony na nás jen čučely :-D ta chvíle, kdy nakazíte půlku třídy Koreománií :))
Právě jsem v rukávu u mikiny našla tahák do občanky (1. tahák za tenhle rok ! a normálně, bylo na něm to, co jsem potřebovala :-D)
Jinak mám 4+ z matiky (joo, 4 body) a z ájiny 2&3 (prý nám raději dala 2 známky, abychom měli aspoň 1 pěknou :D)
takže závěrem: Chybí mi dárek pro tátu, babču&dědu, Jouí (mrcha, já se fakt z těch vánočních dárků nevyvlíkla :D ale joo, je to Zlatíčko :-* dneska se chovala zhuleně, jako já :D) a Barča :[ proč se nejlepším kámoškám hledá dárek tak těžko? :D ....
závěr no.2 : Ze včerejšku si toho dost málo pamatuju a děsí mě, když se mi z něho vyjeví nějaký obraz toho, co jsem včera dělala :D ( juu, já byla vlastně v Olomouci :D )
známky jsou pořád dobrý , i když si myslím, že bych mohla mít aspoň jednou za život pořádný zápis.
závěr no.3 : haha, mám černý šaty :D včera jsem je donutila mamku koupit (aneb vysí mi tady v pokoji :D) a jsou z Tally Weijlu.sice je nemám kam vzít, whatever..

P.S.: No to je v háji :D já nemůžu najít CD skupiny Infinity, který si kámoška objednala z Koreje a co je horší, že v ní byla podpisová kartička toho zpěváka :D No, jsem mrtvá :D okay, právě jsem ho našla pod knížkou :D
P.P.S.: Mám miliardu fotek :D snad se je někdy donutím sem hodit :))
jinak tohle jsou ty šaty a trapné skříně :D:D:D :| + bráchův bordel ignorujte :D celý jeho pokoj ignorujte xD
P.P.P.S.: já vím že mi šaty nesluší :D ale tyhle byly ČERNÝ!! xD