Září 2012

I can understand ..

30. září 2012 v 20:10 | Dejnie.
o prodlouženým (horrible) víkendu někdy jindy.teď něco důležitějšího.
Já to chápu, chápu že nejsem zas tak důležitá osoba pro ostatní, který znám a ani nevím, jestli mě někdo bere za nejlepší kámošku, nebo jestli jsem jen ta náhradní kámoška, když už nikdo jinej není.Chápu, že jsem nezáživnej nudnej člověk, se kterým si nic moc nepopovídáte, spíš místo slov slyšíte trapné ticho a hledáte témata..
Ale taky mám city, taky mám někoho hodně ráda.. i když si ho nezasloužím, i když vím, že na něj nemám nebo že je někoho jiného .. ale aspoň můžeme být přátelé.. dobří přátelé, kteří si mohou všechno říct, podržet se navzájem ne ?

You me at six-Reckless

23. září 2012 v 0:58 | Dejnina
achjoooo.
konečně jsem ho našla.myslela jsem že se ten song jmenuje 'you me at six' ale ukázalo se ze je to skupina:D tak nic nooo
asi mam new favourite band!!)
ksokso dejninkaaa

Skinny Love..

20. září 2012 v 19:44 | Dejn.
psala jsem, že napíšu článek ve chvíli, kdy budu smutná nebotak..

no, .. teď asi jsem smutná/zklamaná, já nevím.
poznávám to podle toho, že mi škola přestává být ukradená a mám najednou nutkání psát úkoly (haha, což dělám jenom když jsem v prdeli..), přitom jsem před 2 hodinama byla ještě cajk .. asi protože vím, že už mi sám od sebe nepíše.asi protože vím, že má pořád rád tu druhou.začínám se cítit zmateně.má mě rád, nemá mě rád?na jednu stranu říká, že díky mě zapomněl na ni a na všechnu tu bolest, kterou kdy kvůli ní zažil a na druhou stranu .. nic.. ignor..
asi se v klučičím mozku vážně nevyznám.nejprve zamotá hlavu a pak ..pak prostě..nevím.achjo.
cítím, jako kdyby se opakoval minulý rok.ale já zase nechci brečet.vlastně si za to můžu sama.proč si něco nalhávat, když vím, že to není vůbec pravda.proč.k čemu.k ničemu.a tak je to moje vina a já se s tím musím vypořádat sama.. a nemám ani náladu to někomu psát.. nechci to rozebírat.. teď mám chuť jít do koupelny, dát si pořádnou sprchu a hurá do učení.a víte co?nejspíš to udělám.pak se naučím pořádně děják na zkoušení, slohovku, podívám se dopředu na fyziku jak to bývá a vypínám netbook.vážně nemám tucha, jestli se chci ještě někdy zamilovat (fuj,fuj, hnusné slovíčko.)
dnes večer.. chci být smutná.
xx.Dejn.
P.S.: taky vím, že jsou to pošetilé problémy.. ale.. jsem prostě citlivá .. blbá a naivní osoba..
stará.. hodně stará fotka.. a tohle byly mé krušné zážitky s focením .. ty boty mi ještě jsou:D)
#2010

Víc než přátelé, míň než vztah.

17. září 2012 v 21:02 | Dejnie
Shrneme to.
jsem šťastná.
přiznávám se, že jestli všechno bude pěkně vycházet tento měsíc, tak to bude nejlepší měsíc v mém životě a nebude tu moc článků
takže ještě jednou; jsem šťastná.. neni co psát.vím, že se vám strašně moc stýská po mých článků, ale tak co.doufám že se to nějak nepokazí, jak to většinou bývá (znáte ten Boží humor, ne?) a že to neskončí s katastrofálními následky.. a jestli jo, tak tenhle blog se změní na depresivní jeskyni, plných morbidních vtipů, sarkastickýho humoru, domov zdeptané Dejnie ataaaak.takže se modlete, aby to skončila happy endem.:D
__
asi jsem zamilovaná po dlouhé době a asi je to ten pravý^^ sice jsme od sebe přes 400km(!!!>.nedůvěřovala a nesvěřovala se, aniž bych měla potom výčitky, že ho tím otravuju.ale znáte to, jak někomu píšete skoro každý den, tak se začnete bát že vás bude mít plný zuby a přestane vás mít rád.prostě takový ten hloupý pocit, i když ve většině případů to tak není.
ahhh, ten zamilovaný pocit.. když usínáte s mobilem v ruce a jediný na co se přes celý den těšíte je on/ona^^ .. když se chcete podívat na mobil, kdy už ta strašná hodina francouzštiny skončí a uvidíte jeho fotku na tapetě, ten hřejivý pocit, že vás má někdo rád.božínku^^ úplně jsem zapomněla jak moc mi ty pocity chyběly.
__
prohibice prohnula celou Českou republikou!nebo aspoň naší francouzštinářkou, která měla očividně blbou náladu (ochlasta:D:D).. taky máte někdy pocit, že si ti učitelé musí napít nebo si šlehnout před hodinou, aby to přežili? :D naši češtinářka: ,,Je výstava houbiček, nechcete tam jít s bioložkou?" :D:D houbičký!věděla jsem že je bere!
__
jinak jsem celý víkend pletla náramky.

slavné obilí/kukuřice/divné rostliny ošetřené jedem:DDDDD z minulého článku:

By the Way~

14. září 2012 v 22:01 | Dejnie
Dneska.Byl.Opravdu.Divný.Den.
tenhle týden by se dal nazvat celým divným.odpovídám na otázky, na které se mě nikdo neptal, chce se mi spát už ve 22hod. a nejsem drzá na rodiče. (!!) ~lol, ty 2 vykřičníky vypadají jako bunny:33
dneska jsem viděla po dlouhé době týpoše, který tancoval c-walk.oh goood, v našem pidiměstečku jsou nějací walkeři^^ ...bohužel přestal walkovat hned jak mě uviděl a díval se na mě takovým pohledem 'CO CHCES.' tak jsem raději odešla.

tento víkend mám v plánu se učit další kroky a za 13 dní konečně do Ostravy<3.
P.S.: dnes jsem fotila kukuřice:)))):DD
xx.D.

Neaktivní, vygumovaný mozek s oknem Windows

13. září 2012 v 18:23 | Dejn.
nechte mě na pokoji.
nebo spíš 'nech se na pokoji'.opravdu nevím, jak dopadne tenhle článek a jaký slátaniny napíšu, ale momentálně jsem tak naštvaná, že bych klidně vyvraždila motorovou pilou všechny lidi v dosahu.možná.
včera jsem tak nějak zmokla a otec mě za to dořval.samý ''budeš nemocná'' ''kolik ti je?!je ti 14 a nedokážeš si dojít pro deštník?!" "když vidíš venku déšť, tak se snad schovám ne!?" "mně je to jedno jestli budeš nemocná, je to tvoje věc." aha, tak tyvole, když je to má věc jestli budu nemocná, tak proč po mě řval.nikdy nepochopím jeho myšlení a myšlení ostatních.je fakt, že jsem taky neférová a vzteklá, ale můžou za to ostatní.každý den mě prostě musí nasrat někdo jiný.nechápu jak to dělají, ale je to hodně účinný.
včera jsem byla ve výtvarce, kde jsem kreslila květinový zátiší.oh god.nesnáším kreslení pitoých zátiší.
teď bych měla napsat proč jsem tak naštvaná.věřte mi, bylo by to na dlouho.spíš ve zkratkách: narozeniny-dort-zkurvený kecy-ignorace-'chováš se jako malej rozmazlenej fracek'-hádka-ignor.
tak doprdele, jak se můžu chovat jako rozmazlenej fracek, když ho ignoruju, místo toho abych se s ním hádala?!FUCK.
NIKDY UŽ NEBUDU KUPOVAT SPOLEČNÝ DÁRKY A VYMÝŠLET NĚCO SPOLEČNĚ S NÍM.TO RADŠI ZDECHNU.


shalalalaaaaaa;D
xx.D.

Něco o mně ^^ (a blogu:D)

10. září 2012 v 19:45 | Łee~Lů
  • Jsem člověk-to je vám myslím jasný ;P
Jsem obyčejná 12ti letá umachrovaná(hahaha:D:D) holčička co navštěvuje 2.rokem ústav pro dementy nebo-li Gymnázium Šumperk...-.-""
Nevím jestli to někomu z vás došlo (kromě mé milované Tatarkaz =)),ale jsem Vietnamka..
Jakože sem normální člověk kvůli tomu jakou mám barvu vlasů,nebo pleti(ty jo já sem spálená z dovči:D)byste mě laskavě nemuseli odsuzovat.
  • Úspěchy v životě..(no ani se neptejte:D)
Úspěch? No ani se neptejte..:D:D můj úspěch (zatím největší) 2.místo ve flétnové soutěži...Potom dostat se na vysněnou ZuŠku(Základní umělecká škola) [OMFG majne "milovaný" bratr si pouští Chica bomb-tu píseň nesnáším ^^] což nebylo tak lehké jelikož mě vzali po 2. ... vybrala jsem si (jako debil..:D) obor hudby-klavír..teď bych s tím nejradši praštila,pže se musím učit debilní skladbičky a vůbec to nestíhám s tím Ústavem pro dementy:D(Gympl:P) No a další,že jsem se dostala do (FUJ) Ústavu Šumperk(Gymnázium...-.-") Chodila jsem 2roky do tancáku,tenhle rok v únoru jsem s tím praštila..
  • Koníčky,zájmy
Hehe...Moje nejoblíbenější činností je kreslení♥ nenašli byste u mě jediný sešit nebo papír,který neni po kreslený..:D Když jsem jednou pokreslila mámě složenku bože..XD ... Malování se věnuju 4.rokem chytlo mě to u časáku W.I.T.C.H...hele já byla malá :D:D ... další můj zájem je tanec i když do něj nechodím stejně ho mám pořád ráda :* potom je tady také čtení ^^ obzvlášť oblíbená činnost:D Klidně se smějte,že nejsem normální aspoň jsem chytrá v čj :D a poslední MUSIC♥ ... díky svému bývalému miláčkovi ='( se mi začala líbit skupina Green Day ^^ ... nejoblíbenější 2 písničky od nich jsou: 21guns,Wake me up when september ends a Holiday..:)
potom tady mám ráda Simple plan a Evanescence..♥ ale líbí se mi i písničky od Miley Cyrus,Blog 27,Rihanna,Adam Lambert a především jedinečná Country zpěvačka Taylor Swift...:)) do mých zájmů jetě nesmím vynechat sledování Anime♥ ježiši to je to nejlepší co mě mohlo potkat ^^
Miluju Earl&Fairy,OHSHC,Kaleido star,Bleach,Naruto a mnoho dalších!! :D
  • Něco o blogu
Blog-můj již 4. jsem založila jen tak z nudy..ze začátku to bylo z legrace ... ale potom mě chytlo nastovování designů..:D a tak jsem postupně přidávala články až jsem skoro zapomněla na můj 1.jedinečný blog lucinkatranova.blog.cz ... skončila jsem s ním po rozchodu s Ondrou.. ježiš:D:D
Tenhle blog má jednoduché designy ode mě nejsem nejlepší v grafice a ani nebudu... je to můj tkovej malej koníček...o blogu jsem neměla nic moc páru to jsem byla totiž pařmenka do metinu ;D ... Tenhle blog je hlavně o mě mých pocitech to co se děje ... ne blog grafický nebo o hudbě..je tu skoro všechno a myslím,že postupem času by se měli zaplňovat všechny rubriky..
Vím,že někoho naštve když klikne na rubriku a nic tam neni..:D:D
A jinak menu?Na to se myslím,že už vykašlu >_< upravovat ho nebudu..:D do Vánoc tu bude jinej..
Pamatuji si můj 1.vyrobený design a náhodou byl krutě krásnej :D:D

A to je asi všechno...:D:D
Ps.:Jsem závislá na tom,že se furt musím fotit a musím fotit aji ty "Kusovky" :D

Vaše Lů...:D


[10.9.2012.] sorry, já tenhle článek musím uveřejnit.

jak jsem mohla psát před 2 lety takové kraviny. panebože, bitch please! (facepalm) tak aspoň to pobaví Yawn (doufejme:D:D:D) tenhle článek je pro tebe čarodějnice :(

~napsáno 2010~

Sky is green, grass is blue and Viet Nam is amazing!

9. září 2012 v 22:33 | Dejnie. |  art.
what?
VN - 2012 - THE BEST HOLIDAYS EVER.
Ha Noi

Go.Fuck.Yourself.Over.There.>

9. září 2012 v 21:40 | Dejnie.
Kašlu to.
Bůh je asi velký vtipálek (nebo já), že mi schovává věci.Ztratit nabíječku od Nikonu (to je sranda, nová stojí 1500,-) a schovat mi příručku k němu ještě jde.Ale další den zjisti, že nemám ani sluchátka ?! WTF.
Tak buď za to můžu já, rodina nebo Bůh.A protože tě Bože nemám ráda, svádím to na tebe!!!
Zrovna jsem dodělala životopisy o Celine Dion,Eltona Johna a nějakýho španělskýho novináře.Po těhlenctěch životopisech jsem se rozhodla, ŽE NIKDY NECHCI PSÁT ESEJE DO FRANCOUZŠTINY.Strašnej jazyk.
Už mělu kraviny, je pozdě a nevyspala jsem se (nebo spíš jsem naštvaná ze sluchátek, nesnáším, když mi někdo uklízí moje věci), táákže se podívám po mých Philipskách a když je nenajdu, tak si vezmu Sonáče.
Hallelujah, zítra máme 7 hodin.Yuppiyaay!Odpadly nám 2 hodiny, takže caaajk.
Spíš celý týden bude v pohodě))
Po-7hodin
Út-5
St-6
Čt-5
Pá-6
miluji když nám odpadají hodiny, nebo když má první skupina VBCh:D
chciii.
Tak se mějte fajnově, báj)

welcome back, baby

8. září 2012 v 10:59 | Dejnie.
haha, překvápko.
po roce (a něcooo) jsem se rozhodla sem vrátit.
jediný důvod proč mě vedl sem na tento blog je ten, že už na něj (DOUFAM) všichni zapomněli. (okay, tak proč to píšu)
každým rokem se moje demence zhoršuje. a s ní moje pravopisné psaní. já nevím.. kdo dokáže napsat po 15 minutách probuzení nějaký úctyhodný zajímavý článek ? já teda ne. ještě teď napůl spím a to nemluvím o tom, že za chvíli musím za babi .
táááákže.
počínaje dneškem vás budu cpát mýma kecama a fotkama :-*

xx.Dejn.