Prázdninový sloh :X

21. září 2010 v 14:37 | Lů
Tak rozhodla jsem se udělat prázdninový sloh(můj:P) tady na blogu a pk že si ho opíšu:) tk začínáme %)
Konec školního roku oznamuje začátek prázdnin.Kdo by se na ně netěšil.Za sebe můžu říci,že sem se vůbec netěšila.Představuji si to.Celé prázdniny tvrdnout doma,ano přesně tak.Dřepět celé dny a hodiny u počítače.Nakonec jsem zahájila prázdniny tím,že jsem šla s Bárou do kina na dlouhoočekávaný film Eclipse.Velmi mě zaujal a tak jsem na něj šla ještě jednou.Ovšem to jsem se vnutila.Další 2 týdny jsem trávila s Ondrou,Ailee a Danem a nebo také na zahradě v bazénu posloucháním máminých a tátových dohadů kam se pojede na dovolenou.Návrhy byly Francie,Rakousko,Itálie a Chorvatsko.Nakonec z toho vznikla hádka a já věděla,že se takto nikam nedostaneme.Tak jsem ztrácela naději,že vůbec toto léto bude nezapomenutelné.A tak aybch unikla těm hádkám jsem šla na bazén se Simčou,a Bárou.Nakonec jsem trávila všechen volný čas chozením na bazén.S Ondrou,Danem,Ailee,Barčou,Simčou,Ditou a Bárou.


A tak jak na mě rodiče zpozorovali,že jsem čím dál tím víc znuděná rozhodli se pro Chorvatsko.Sotva jak nám to oznámili tak já byla nadšená a bratr hysterický.Nechtělo se mu vůbec na dovolenou.Chtěl zůstat doma u počítače a hrát metin2.A tak jsme si sbalili "saky paky" nasedli do auta a jeli.Měli jsme určený cíl.Chorvatsko,ostrov Krk.Dojeli jsme tam po 21 hodině večerní.V tu chvíli nastal ten největší problém asi z celé dovolené.NEměli jsme kde přespat.A tak jsme 5hodin hledali buď apartmá nebo hotel.Nic.V noci jsme nic neviděli a táta neznal cestu.Nakonec bratr omylem našel v GPS nějaký hotel.A tak jsme se přes ty strašné silnice nějkým způsobem dostali do hotelu.Dostali sjme nádherný pokoj s výhledem na moře.Byl zrovna úplněk.Moře,měsíc a tajemná noc.Tak romantický výhled jsem ještě nikdy neviděla.Nakonec jsem pozorovla širé moře do té doby než mě přemohla únava.A tak jsem šla spát.
Další den jsme se rozhodli porozhlédnout po nějakém hotelu,který by byl blíž pláži.Když jsme jeli kolem luxusního hotelu MArina máma si uvědomila,že tam rezervovala pokoj na 10 dní.Bratr štěstím bez sebe,já unavená a táta jako vždy nepřítomný duchem.Máma zatím všechno zařizovala a tak jsme se po půl hodině dostali do našeho pokoje.V tu chvíli jsme si pomyslela,že tohle byl asi ten nejhorší zážitek.
Těch 10dní v Chorvatsku jsem si náramně užila.Plavba lodí po moři,šnorchlování,krásné modré moře a kamenité pláže.To všechno mi zůstává v paměti.Nezapomenuteln prázdniny.Zbytek prázdnin jsem si užila tak,že jsem byla pořád s Ondrou Danem a Alicí.Ovšem to už je pryč.Prázdniny skončily a škola volá.Do lavic,otevřít učebnice a učit se.Co se dá dělat.Někdy než jdu spát tak si přehrávám v hlavě vzpomínky z tohoto úžasného léta,které jsem tento rok zažila.Avšak mé myšlenky nejvíce směřovaly k Chorvatsku a k Ondrovi.Těším se na vás prázdniny!Jsem zvědavá co mi osud nachystal pro další letní prázdniny.

Edit:Tak co myslíte?Vážně je to dobrý?XD já vůbec nwm..co mi na to řekne pča:) a opovažte se kopčit xDD pžé to byl můj prázdninový zážitek.. MŮJ Summer 2010
Ondra a Chorvatsko <3
 


Komentáře

1 Fret-Katka Fret-Katka | 22. září 2010 v 17:00 | Reagovat

je to nadhernýý ... ale poc tam nejsem nekde jáá :-(  :-(

2 ~AnNie° ~AnNie° | Web | 22. září 2010 v 21:01 | Reagovat

ahoj:)
jsem ráda, že se ti líbí mé eseje, ale odborník? nejsou vůbec dobré;)
Co se týče této vé ,,eseje".
a) gramatické chyby
b) mezery po tečce. takhle. chápeš?
c) co se týče stylistiky
     1. osnova - je to prapodivně poskládané
     2. na začátku jsi se rozhodla, že uvedeš krátký přehled začátku prázdnin. hlavním dějem jsi určila Chorvatsko. ale v prostředku slohu jsi skákala z jedné věci na druhou. konec je taktéž nepřehledný.
     3. nemáš jasné formulování. z kontexu jsem pochopila, že tvůj nejhorší zážitek bylo to půlhodinové čekání, ale musela jsem si to přečíst znovu.
     4. celkově děláš začátečnické chyby. tj. špatná formulace, opakování slov (a jmen), začínání vět a tak ...

klady+ líbí se mi pasáže, moment kdy jsi viděla měsíc, jen by to chtělo víc popsat a dát tam nádej chvíle a tajemnosti. ;)
Celkově:) má to hodně chyb, chtělo by něco poupravit. samozřejmě nevím, kolik ti je. ;) Myslím, že víc jak 13 ti asi nebude. nevadí. chybami se člověk učí:) pořád se budeš zlepšovat a zlepšovat.

Hodně zdaru přeje En ♥

(P.S: chtěla jsi názor, tady je.)

3 Melanie-VIktoria Jonesova Melanie-VIktoria Jonesova | 10. září 2011 v 13:27 | Reagovat

Ahoj ! Dakujem za radu dostm i v skole pomohla! NOzaj dakujem! :-) A odporucam to aj inym! Vdaka teb mam 1 zo sloviny! Patri ti obrovske DAKUJEM! :-D

4 Yuu. Yuu. | Web | 28. února 2012 v 22:28 | Reagovat

jjjjjjjjj,máš za co[3]:

5 NOLAJackson26 NOLAJackson26 | E-mail | Web | 13. srpna 2012 v 23:29 | Reagovat

When you're in uncomfortable position and have no money to get out from that point, you will require to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a>. Because it would help you emphatically. I get secured loan every time I need and feel fine because of this.

6 ANOONIM ANOONIM | 2. září 2015 v 16:19 | Reagovat

???  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

7 Floydsagma Floydsagma | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:39 | Reagovat

st mary healthcare center  <a href=http://nobligan.blogse.nl/>kjope nobligan pa nett</a>  united healthcare employee help desk

8 BlakeJow BlakeJow | E-mail | Web | 29. března 2017 v 6:01 | Reagovat

target pharmacy glendale ca  <a href=http://reductil.ayosport.com/>acheter reductil</a>  medco pharmacy resource center

9 Albertmix Albertmix | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:09 | Reagovat

The prostate gland is the central a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from the rest with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to create what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most critical measure to take to ensure a healthy prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you need to choose prostate examination at least one time a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama